Interaktívny projektor s projekčnou tabuľou výškovo nastaviteľný

1VT200002C

3 259,92 € s DPH

3 468,00 € s DPH

Digitálna škola ~ Technické vybavenie využívajúce IKT technológiu slúži na vybavenie modernej odbornej učebne na zvýšenie atraktivity výchovno-vzdelávacieho procesu a vytvára podmienky pre efektívne online vyučovanie.

Interaktívny dataprojektor s ovládaním dvoma interaktívnymi perami, s podporou 3D zobrazovania, technológia s natívnym rozlíšením min. WXGA (1280x800), podporované rozlíšenie min. FHD (1920 x 1080), svetelným výkonom min. 3300 ANSI lumenov a kontrastom min. 10 000:1. Hodnota Throw ratio max. 0,48:1, vertikálna korekcia lichobežníkového skreslenia min. +/-7°. Zabudované reproduktory min. 2x8W, konektivita min. HDMI, VGA-In, VGA-Out, RJ45, RS-232 a Audio-In (Mini Jack). Interaktivita zabezpečená 2 interaktívnymi perami a držiakom s uchytením na tabuľu, ktoré sú súčasťou projektora. Požaduje sa záruka min. 5 rokov na projektor a min. 1 rok (max. 1000 hod.) na lampu. Tabuľa - min. rozmery 360x120cm, otvárateľná s keramickým povrchom, ktorý má veľmi tvrdý a oteruvzdorný povrch na popis kriedou, na časté použitie v školách, orámované eloxovaným hliníkovým rámom, so zaoblenými plastovými rohmi farby sivej alebo bielej – konštrukcia štandard. Stred keramický, magnetický a projekčný - biely - určený na popis fixami, krídla keramický, magnetický povrch - biely - určený na popis fixami, zdvíhací mechanizmus a odkladacia polička/madlo, Vzdialenosť kotviacich bodov na stenu - min. 100 cm, max. 130 cm.