Sada senzorov pre učebňu robotiky

1VT200011C

Digitálna škola ~ Didaktická pomôcka využívajúca IKT technológiu slúži na vybavenie modernej odbornej učebne na zvýšenie atraktivity výchovno-vzdelávacieho procesu.

Sada základných senzorov pre dvojicu žiakov na meranie fyzikálnych vlastností je vhodná najmä do centier voľného času, ale tiež pre jednoduché pokusy do učebne IKT, robotiky, fyziky alebo chémie. Sada obsahuje základnú jednotku - datalogger (Zapojenie na batériu, 3 konektory na senzory, pripojenie wifi a Bluetooth, výdrž batérie min. 12 hodín, kapacita batérie min. 550m mAh) senzory: počasie (teplota, vlhkosť, tlak), el. prúd, el. napätie, teplota kvapalín, úroveň O2 vo vzduchu, vzdialenosť. Jednoduché použitie na PC alebo tablete bez nutnosti inštalovať aplikáciu. Podporovaný OS Windows, Android, iOS, Chrome OS, Mac OS X. Sada je kompatibilná so sadami na programovanie.