MoLab interfejs

10900140D

MoLab interfejs. Mobilný grafický systém zberu údajov, ktorý môže byť použitý ako samostatný interfejs alebo pripojený k PC pomocou USB kábla, určený na použitie v teréne alebo v triede. Konektivita cez ML kábliky.

MOLAB je mobilný grafický systém zberu údajov, ktorý môže byť použitý ako samostatný interfejs alebo pripojený k PC pomocou USB kábla, určený na použitie v teréne alebo v triede. Je to Windows CE zariadenie vybavené vlastným procesorom a pamäťou s ovládaním pomocou farebnej dotykovej obrazovky. MOLAB ako samostatné zariadenie : ovládanie cez dotykový displej, tlačidlá a program Coach CE bežiaci v dataloggeri (Coach CE ponúka nástroje na zber, prezeranie a analýzu dát). Projekcia obrazovky MOLABu na monitor počítača počas triednej demonštrácie pomocou obslužný program MOLABu View. Používanie MOLABu s PC (len pre Windows) MOLAB je pripojený pomocou USB kábla k PC a je riadený buď pomocou software Coach 7 alebo Coach 7 Lite bežiaci na PC. MoLab data logger včítane senzora teploty (ML11s), senzora osvetlenia (ML14s), senzora napätia (ML17f), 4 ks káblikov pre senzory(ML10sc) a zabudovaného mikrofónu.