MERKUR E1 Elektrina, magnetizmus

19300029F

Stavebnica MERKUR E1 Elektrina, magnetizmus, ideálna pomôcka pre žiakov ZŠ, ktorí sa v škole na hodinách fyziky po prvýkrát zoznamujú so základmi magnetizmu, a tiež s tým, ako vzniká elektrický prúd, a čo všetko dokáže. 88 pokusov z elektrostatiky, elektriny, magnetizmu, elektromagnetizmu a elektrochémie.

Dostupnosť: Posledné kusy skladom

Ideálna pomôcka pre žiakov ZŠ, ktorí sa v škole na hodinách fyziky po prvýkrát zoznamujú so základmi magnetizmu, a tiež s tým, ako vzniká elektrický prúd, a čo všetko dokáže. Všetkých 88 pokusov z elektrostatiky, elektriny, magnetizmu, elektromagnetizmu a elektrochémie vysvetľuje zrozumiteľnou a zábavnou formou podstatu jednotlivých experimentov a javov. Stavebnica obsahuje podrobnú návodovú knižku, kde je vysvetlené ako napr. pracuje schodišťový vypínač, telegraf, derivačný motor, ampérmeter, galvanické pokovovanie, a pod.