Kategórie

TOP PRODUKTY

BOX Obnoviteľnej energie

27501261B

1 546,80 € s DPH

Box obnoviteľnej energie poskytuje komplexné riešenie ako technológia palivových článkov vzájomne pôsobí s obnoviteľnými zdrojmi energie čím demonštruje sebestačnú energetickú sieť.

Viac detailov

Dostupnosť: Na sklade u dodávateľa, dodanie do 30 dní

Box obnoviteľnej energie poskytuje komplexné riešenie ako technológia palivových článkov vzájomne pôsobí s obnoviteľnými zdrojmi energie čím demonštruje sebestačnú energetickú sieť: solárna energia, veterná energia, kinetická energia z ručnej kľuky a demonstrácia úložného potenciálu kondenzátora. Pre porovnanie je k dispozícii celý rad palivových článkov: PEM vodíkový palivový článok, palivový článok na báze slanej vody a etanolový palivový článok. Tento box poskytuje nespočetné množstvo experimentov, množstvo vedeckých princípov v akcii a obrovský priestor pre kreativitu. OBSAH: - Etanolový palivový článok - Vodíkové palivové články - Soľný článok - Solárny panel - Kondenzátor - Termoelektronický článok - Veterná turbína
Produkt pridaný do porovnávania!