Kategórie

TOP PRODUKTY

ENERGIA PRE ŽIVOT – ZBIERKA AKTIVÍT Z ENVIRONMENTÁLNEJ VÝCHOVY PRE SŠ. ŠKOLSKÁ LICENCIA.

17500199A

360,00 € s DPH

ENERGIA PRE ŽIVOT – ZBIERKA AKTIVÍT Z ENVIRONMENTÁLNEJ VÝCHOVY PRE STREDNÉ ŠKOLY. ŠKOLSKÁ LICENCIA. Autorka RNDr. Jana Beňušková. Zbierka aktivít z environmentálnej výchovy, ktorá je určená pre prácu so žiakmi stredných škôl. Aktivity môžete použiť na hodinách iných predmetov v rámci prierezových tém, ako inšpiráciu na projektové vyučovanie a zároveň ponúkajú široký priestor na rozvoj kritického myslenia. Pracovný zošit (DIGITÁLNA podoba). Zakúpením školskej licencie získa škola prístup k digitálnemu obsahu publikácie s možnosťou tlače pracovných listov. Škola dostane elektronicky toľko LICENČNÝCH KÓDOV, koľko je v škole učiteľov fyziky. Licencie sa aktivujú cez internet a

Viac detailov

Dostupnosť: Na sklade u dodávateľa, dodanie do 30 dní

Zakúpením produktu s týmto označením podporujete slovenských výrobcov.

ZOZNAM AKTIVÍT – PRACOVNÝCH LISTOV :

1. NEPOHODLNÁ PRAVDA
2. KLIMATICKÉ ZMENY
3. SKLENÍKOVÉ PLYNY
4. MOJA UHLÍKOVÁ STOPA
5. UHLÍKOVÁ STOPA DOPRAVNÝCH PROSTRIEDKOV
6. EMISIE NÁŠHO OSOBNÉHO AUTOMOBILU
7. AKO SA V NICH VYZNAŤ ?
8. ANALÝZA KVALITY OVZDUŠIA
9. MERANIE VÝKONU
10. KOĽKO PRÁCE JE JEDNA KILOWATTHODINA ?
11. NAŠA VARNÁ KANVICA
12. ENERGIA V POTRAVINÁCH
13. ENERGETICKÉ NÁPOJE – KRÍDLA ALEBO PASCA ?
14. UHLIE AKO NEOBNOVITEĽNÝ ZDROJ ENERGIE
15. ZDROJE ENERGIE V PRÍRODE
16. BIOPLYNOVÁ STANICA

17. ČO VIEŠ O OBNOVITEĽNÝCH ZDROJOCH ENERGIE ? 18. PLASTY – ÁNO ČI NIE ?
Produkt pridaný do porovnávania!