Zväčšiť

Prvá pomoc/Závažné stavy A4

Dostupnosť: Skladom

Tabuľka A4 sa venuje poskytovaniu prvej pomoci pri závažných stavoch, medzi ktoré patria dusenie, krvácanie z nosa, cudzie teleso v rane a popáleniny. Výrobok s množstvom ilustrácií podáva žiakom informácie o poskytnutí prvej pomoci v spomínaných situáciách, ktoré sa môžu vyskytnúť nielen v školskom, ale i domácom prostredí. Farebné ilustrácie podporujú u žiakov lepšiu predstavivosť a lepšiu fixáciu. Preto je vhodné tabule s dôležitou témou prvej pomoci umiestniť v triedach, učebniach alebo na chodbách natrvalo. Výrobok bol po odbornej stránke zhotovený v spolupráci so Slovenským Červeným krížom, ktorý ho odporúča ako výučbový materiál pre školy a školské zariadenia.