Človek – Svalstvo, tabuľa PVC 140x110cm

17800390C

Závesná tabuľa PVC 140x110cm Človek – Svalstvo je určená pre žiakov druhého stupňa základných škôl a osemročných gymnázií ako učebná pomôcka pri výučbe na hodinách biológie. Žiak sa prostredníctvom tabule oboznamuje s tematikou pohybovej sústavy. Vo výrobku dominujú postavy „svalovcov“ s popisom jednotlivých kostrových svalov. Graficky prehľadné delenie svalového tkaniva spolu s rozkreslením stavby kostrového svalu poskytuje žiakovi základné informácie k uvedenej téme.

Závesná tabuľa Človek – Svalstvo je určená pre žiakov druhého stupňa základných škôl a osemročných gymnázií ako učebná pomôcka pri výučbe na hodinách biológie. Žiak sa prostredníctvom tabule oboznamuje s tematikou pohybovej sústavy. Vo výrobku dominujú postavy „svalovcov“ s popisom jednotlivých kostrových svalov. Graficky prehľadné delenie svalového tkaniva spolu s rozkreslením stavby kostrového svalu poskytuje žiakovi základné informácie k uvedenej téme. Závesná tabuľa je vhodná na trvalé umiestnenie v odborných učebniach, ale i v jednotlivých triedach.