Matematika zaujímavo - Aritmetika - multi

Program je užitočný pre všetkých žiakov základných škôl, pretože obsahuje úlohy rôznej obtiažnosti v 17 typoch cvičení. Česká a slovenská verzia. Jazyk volíte v menu programu. Operačný systém: Windows XP / Vista / 7/8 32 i 64bit.

Česká a slovenská verzia. Jazyk volíte v menu programu. Program je užitočný pre všetkých žiakov základných škôl, pretože obsahuje úlohy rôznej obtiažnosti v 17 typoch cvičení. Program Matematika zaujímavo - Aritmetika je určený predovšetkým pre žiakov 6. a 7. triedy ZŠ, ale obsahuje aj celý rad cvičení, vhodných pre 1. stupeň ZŠ. Obsahuje tieto kapitoly: Celé čísla, Prirodzené čísla, Desatinné čísla, Deliteľnosť, Percentá, Pomer, Úmernosť, Mierka. Motivačné hry - sú odmenou po úspešnom vyriešení úlohy. V programe je niekoľko hier: Hra 15, Flood-It a Sudoku. Operačný systém: Windows XP/Vista/7/8/10 32 i 64bit.