Fyzika - Práca, vykon, tabuľa PVC 140 x 110 cm

Fyzika - Práca, vykon, závesná tabuľa PVC 140 x 110 cm.

Dostupnosť: Posledné kusy skladom

Fyzika - Práca, vykon, závesná tabuľa PVC 140 x 110 cm. Závesná tabuľa Práca, výkon rozoberá tému fyzikálneho učiva preberaného v 8. ročníku základnej školy. Teoretický výklad problematiky spracovaný textovo je vhodne doplnený obrázkami pre lepšie pochopenie učiva. Historické fakty (zdokonalenie parného stroja) sú prepojené so súčasnosťou (vývoj v automobilovom priemysle) nenásilnou a pre žiakov zaujímavou formou. Keďže téma výrobku vychádza z každodenného života a je s ním úzko spätá, sú použité obrázky predmetov každodennej potreby (nožnice, auto), s ktorými žiaci prichádzajú bežne do styku. Týmto je možné dosiahnuť u žiakov záujem o predmet a pochopiť jeho význam v praktickom živote. Výrobok je vhodný na trvalé vyvesenie nielen v odborných učebniach, ale i v triedach.