Kategórie

TOP PRODUKTY

Balík digitálnych učebníc fyziky pre gymnáziá a SOŠ ŠKOLSKÁ LICENCIA PLUS

Učebnica s príspevkom zo ŠR na šk. rok 2022/2023

17500154A

3 240,00 € s DPH

Balík digitálnych učebníc fyziky pre gymnáziá a SOŠ ŠKOLSKÁ LICENCIA PLUS. Škola a získa prístup k digitálnemu obsahu balíka, súčasťou je aj 6 ks tlačených učebníc fyziky: Sila a pohyb, Vlastnosti kvapalín a plynov, Magnetizmus, Elektrina, Periodické deje, EM žiarenie a častice mikrosveta. Zakúpením ŠKOLSKEJ LICENCIE PLUS škola získa právo šíriť učebnicu medzi žiakov v tlačenej aj digitálnej forme.

Viac detailov

Dostupnosť: Na sklade u dodávateľa, dodanie do 30 dní

Zakúpením produktu s týmto označením podporujete slovenských výrobcov.

Balík digitálnych učebníc fyziky pre gymnáziá a SOŠ ŠKOLSKÁ LICENCIA PLUS. Škola získa prístup k digitálnemu obsahu balíka, súčasťou je aj 6 ks tlačených učebníc fyziky: Sila a pohyb, Vlastnosti kvapalín a plynov, Magnetizmus, Elektrina, Periodické deje, EM žiarenie a častice mikrosveta. Trvalá licencia, určená pre žiakov a učiteľov fyziky - škola má nárok na toľko LICENČNÝCH KÓDOV, koľko je v škole ŽIAKOV a UČITEĽOV fyziky. Licencie sa doručujú na školu elektronicky. Aktivujú sa cez internet a sú viazané na konkrétnu hardvérovú konfiguráciu počítača.
Produkt pridaný do porovnávania!