Kategórie

TOP PRODUKTY

Maturita z fyziky I. digitálna ŠKOLSKÁ LICENCIA PLUS

17500180A

168,00 € s DPH

Maturita z fyziky I. (Mechanika) digitálna ŠKOLSKÁ LICENCIA PLUS pre UČITEĽOV a ŽIAKOV školy. Materiály by mali pomôcť budúcim maturantom z fyziky pri ich príprave na maturitnú skúšku tak, aby ich forma maturitných zadaní pri samotnej maturitnej skúške neprekvapila (Jozef Beňuška, autor).

Viac detailov

Dostupnosť: Na sklade u dodávateľa, dodanie do 30 dní

Časť 1 Mechanika: Kinematika, Dynamika, Gravitačné pole, Práca a energia, Mechanika tuhého telesa, Mechanika kvapalín a plynov. Materiály obsahujú množstvo inšpiratívnych zadaní pre učiteľov fyziky, ktoré môžu využiť buď v upravenej alebo nezmenenej forme pri vytváraní maturitných zadaní z fyziky alebo pri svojej každodennej pedagogickej praxi. V jednotlivých tematických kapitolách učiva fyziky sú úlohy vo formách zadaní podľa cieľových požiadaviek na vedomosti a zručnosti maturantov z fyziky. Trvalá licencia, určená pre žiakov a učiteľov fyziky - škola má nárok na toľko LICENČNÝCH KÓDOV, koľko je v škole ŽIAKOV a UČITEĽOV fyziky. Licencie sa doručujú na školu elektronicky. Aktivujú sa cez internet a sú viazané na konkrétnu hardvérovú konfiguráciu počítača.
Produkt pridaný do porovnávania!