Kategórie

TOP PRODUKTY

Tabuľa Triptych Keramic 32 (300x120cm)

18000002C

648,00 € s DPH

Trojdielne tabule s keramickým magnetickým povrchom (zelený pre písanie kriedou, biely pre písanie stierateľnými popisovačmi). Bez zdvíhacieho mechanizmu. Záruka 25 rokov.

Viac detailov

Dostupnosť: Na sklade u dodávateľa, dodanie do 30 dní

Zakúpením produktu s týmto označením podporujete slovenských výrobcov.

Trojdielne tabule Triptych, Dubno a Solo ponúkajú vďaka dvom otočným krídlam podstatne väčšiu plochu pre písanie. Tabule Triptych sa vyrábajú s povrchmi Magnetic a Keramic. (Biely na popis fixom, zelený kriedou možná ľubovolná kombinácia). Tabule Dubno a Solo sú nemagnetické, drevené školské tabule popisovateľné kriedou. Zdvíhací mechanizmus je tlmený v koncových polohách. K zdvíhaciemu mechanizmu je nutné vždy objednať aj odkladaciu lištu. Ceny tabuľ sú uvedené bez montáže.

Vzhľadom na väčšie rozmery tovaru, bude cena dopravy kalkulovaná samostatne pri potvrdení objednávky.

Produkty v rovnakej kategórii:

Produkt pridaný do porovnávania!