Skrinka šatňová, 2-radová. 6-boxová

1NB200025C

Otvorená, aktívna a partnerská škola ~ Moderný školský nábytok prispieva k zvýšeniu atraktivity vzdelávacieho prostredia a je využiteľný aj pre neformálne vzdelávanie a mimoškolské aktivity.

Zakúpením produktu s týmto označením podporujete slovenských výrobcov.

Kovová šatňová skriňa s polenými dverami, vyrobená z oceľového plechu, dvierka vybavené výstužou. Perforácia na vrchnej aj spodnej časti dvierok umožňuje ventiláciu skrinky. Povrchová úprava skrine práškovou vypaľovanou farbou, korpus v odtieni RAL 7035 sivá svetlá, dvierka výber zo vzorkovníka. Vybavenie každej bunky zahŕňa tyč, háčiky, cylindrický zámok, alebo uzáver na visiaci zámok. Spôsob uzamykania je potrebné zvoliť - cylindrickým zámkom s 2 kľúčmi, alebo uzáverom na visiaci zámok (visiaci zámok nie je súčasťou skrinky). K cylindrickým zámkom je možné doobjednať generálny (univerzálny) kľúč. Pre uľahčenie udržiavania čistoty je možné do každej bunky dodať plastovú vaničku pod obuv.