Click 2. Interactive English. Pupil’s book

Hovoriaca učebnica angličtiny pre žiakov 2. ročníka ZŠ. Britská výslovnosť a intonácia - 2150 nahrávok, 84 strán. Hravé učenie sa angličtiny.

Učebnica pozostáva zo šiestich modulov, zameraných na postupné rozširovanie tematickej slovnej zásoby a jazykových štruktúr. Po každých dvoch moduloch sú pre žiakov pripravené hravé aktivity, pri ktorých si žiaci zábavnou formou zopakujú učivo.Učebnica obsahuje charakteristické znaky slovenského etnika (zvyky a sviatočné tradície), ako aj základné geografické osobitosti Slovenska.Hovoriaca učebnica Click 2. Interactive English má spolu aj s pracovným zošitom odporúčaciu doložku Ministerstva školstva.Témy:Family, Body, In the ZOO, On the farm, In the jungle, My house, At school, Clothes, I can do that, Seasons, Numbers (1 – 50), How do you go to school, How do you go on holiday, Fruit and vegetables, Holidays UPOZORNENIE: Kniha sa predáva bez hovoriaceho pera. Hovoriace pero Geniuso číta všetky hovoriace knihy s logom Geniuso, resp. IRS, takže si ho stačí kúpiť raz.