Click 4. Interactive English. Pupil’s book

Hovoriaca učebnica angličtiny pre žiakov 4. ročníka ZŠ. Britská aj americká výslovnosť a intonácia - 2120 nahrávok, 84 strán.

Učebnica je koncipovaná ako dobrodružný príbeh detí, ktoré zároveň reprezentujú rôzne krajiny sveta. Príslušná slovná zásoba a jazykové štruktúry sú vsadené do kontextu podľa tematických okruhov.Učebnica obsahuje aj množstvo diktátov, ktoré slúžia na precvičovanie riadeného písania žiakov mladšieho školského veku.Hovoriaca učebnica Click 4. Interactive English má spolu aj s pracovným zošitom odporúčaciu doložku ministerstva školstva.Témy:Welcome to Slovakia, Personal information, The body, Health, The Kingdom story, The Castle school, In the classroom, Jobs, Food and drinks, In a restaurant, Sports, Activities, My free time, Hobbies, Birthday party, Clothes and fashion, Bratislava, Phone calls, Writing emails UPOZORNENIE: Kniha sa predáva bez hovoriaceho pera. Hovoriace pero Geniuso číta všetky hovoriace knihy s logom Geniuso, resp. IRS, takže si ho stačí kúpiť raz.