Recyklácia papiera - žiacka súprava

10400151C

Dostupnosť: Posledné kusy skladom

Limitovaná edícia študentského setu na výrobu papiera z použitého papiera je ideálna pre voľnočasové aktivity alebo všeobecné vzdelávanie. Podporuje environmentálne povedomie a je skvelou možnosťou na experimenty pre celú triedu. Žiakom približuje tému ochrany životného prostredia. Pochopia, čo v praxi znamená „recyklácia.“ Recyklácia je dôležitá, pretože nám umožňuje chrániť životné prostredie a chrániť našu planétu. Týmto spôsobom sa posilňuje environmentálne povedomie. Výroba papiera z odpadového papiera je skvelý spôsob, ako šetriť zdroje a chrániť životné prostredie. A vyrobiť si papier vlastnoručne vôbec nie je také ťažké a navyše je to zábavné!