Elektronická stavebnica Boffin START 01

20002557C

Boffin START 01. Úvodná rada do sveta elektronických stavebníc Boffin. Obsahuje 10 druhov súčiastok, z ktorých môžete postaviť tieto projekty: - Ventilátor - Lietajúci tanier - Klaksón - Žiarovka a ďalšie.

Dostupnosť: Posledné kusy skladom

Elektronická stavebnica Boffin START 01. Úvodná rada do sveta elektronických stavebníc Boffin. Stavebnica obsahuje súčiastky, z ktorých môžete postaviť tieto projekty: - Ventilátor - Lietajúci tanier - Klaksón - Žiarovka a ďalšie Celkom 14 projektov, ktoré sú podrobne popísané v kompletnom manuáli na stiahnutie.Boffin START je základnou stavebnicou do základov fyziky, ktorá učí deti, ako tečie prúd, ako funguje elektrina. Základom všetkých projektov je doska, na ktorú sa jednotlivé súčiastky jednoducho nacvakávajú patentkami. V manuáli je popísané, čo by projekt mal robiť a čo od neho očakávať. Po zostavení si môžete skontrolovať, či všetko funguje. Súčiastky medzi Boffin I, Boffin II, Boffin III a Boffin START sú kompatibilné a môžu sa navzájom kombinovať.Výhody: - Možnosť vymyslieť a zostaviť si vlastné projekty - Súčiastky sa môžu navzájom kombinovať s ostatnými stavebnicami Boffin I, II, III - Podrobný manuál s umiestnením súčiastok a popisom funkcie projektu - Farebné rozlíšenie súčiastok pre lepšiu orientáciu - Jednoduché zostavovanie a rozoberanie projektovObsah balenia: 1x doska, súčiastky (kontaktné vodiče, držiak na batérie, ovor obrazca z kartónu, prizmatický film, 4,5V žiarovka, motor, vrtuľa, tlačitkový spínač, klaksón), manuál. Potrebné sú 3x AA batérie (nie sú súčasťou balenia). Vhodné pre deti od 8 rokov.