Kategórie

TOP PRODUKTY

Magické trojuholníky

KV090003B

20,76 € s DPH

Najpredávanejšia magnetická hračka minulých rokov! Prináša deťom nekonečné potešenie pri vytváraní svojej fantázie a kreativity v ich vlastnom zaujímavom a vzrušujúcom svete!

Viac detailov

Dostupnosť: Skladom

Tento nový dizajn magnetických vzdelávacích hračiek, má nasledujúce výhody: • Stavebnica pomáha precvičovať jemnú motoriku u detí, podporuje logické myslenie, kreativitu, rozvíja priestorovú predstavivosť a učí deti koncentrácii • Zahŕňa 24 kusov vysoko kvalitných ABS plastových trojuholníkov so silnými magnetmi vo vnútri. • Ultrazvukový zvárací proces umožňuje udržať magnety vo vnútri trojuholníkov, nedovolí magnetom vypadnúť a spôsobiť u detí prehltnutie • Materiál ABS má dlhšiu životnosť • Šetrné k životnému prostrediu • Bezpečné pre deti na hranie • Farba: modrá, zelená, oranžová, fialová, žltá, červená slivka, svetlo modrá (v transparentnej a pevná látka) • Čarovný objav na cestách!
Produkt pridaný do porovnávania!