Kategórie

TOP PRODUKTY

SADA Zmazáčiky Riešenia Tangramu (A5 kartičky)

19600201B

6,00 € s DPH

Zmazáčík je špeciálna fólia, na ktorú je možné písať ceruzkou aj perom. Do fólie je fixne vlisovaná tlačená predloha s rôznymi námetmi. Výhodou a prednosťou tejto pomôcky je, že na fólii napísané, či nakreslené záznamy možno zmazať/vygumovať obyčajnou gumou. Túto pomôcku odporúča Ministerstvo školstva SR používať vo vyučovacom procese.

Viac detailov

Dostupnosť: Skladom

Zakúpením produktu s týmto označením podporujete slovenských výrobcov.

Motivačná učebná pomôcka k vyučovaniu matematiky je určená pre MŠ a 1. stupeň ZŠ. S Tangramom (nie je súčasť balenia) môžete jednotlivé časti poskladať do vopred daných obrysov, ktorých návrhy na kartičkách nájdete v balení hry a môžete vytvárať obrazce podľa vlastnej fantázie. Má odporúčaciu doložku Ministerstva školstva SR. Vlastnosti: - veľkosť A5; - vyriešený obrázok si na Zmazáčiky môžete zakresliť a následne si overiť správnosť riešenia; - témy riešenia Tangramu na kartičkách: Tangramové domčeky, Postavičky, Loďky, Zvieratká, Tangramové predmety a Geometrické tvary.
Produkt pridaný do porovnávania!