HRAVÁ MATEMATIKA : Veselá násobilka

19600204B

HRAVÁ MATEMATIKA : Veselá násobilka. Motivačné učebné pomôcky k vyučovaniu matematiky sú určené pre ZŠ. Túto pomôcku odporúča Ministerstvo školstva SR používať vo vyučovacom procese.

Dostupnosť: Skladom

Zakúpením produktu s týmto označením podporujete slovenských výrobcov.

Motivačná učebná pomôcka k vyučovaniu matematiky, ktorá je určená pre MŠ a 1. stupeň ZŠ.

Túto pomôcku odporúča Ministerstvo školstva SR používať vo vyučovacom procese.

• matematické pexeso - Veselá násobilka;
  • pomôcka slúži na osvojenie a precvičovanie si malej násobilky pomocou známej hry Pexeso;
  • žiaci, zvyknutí využívať kalkulačky, nemajú dosť motivácie počítať spamäti, čo je v živote niekedy nevyhnutné;
  • pexeso umožňuje realizovať školu hrou a môže zmeniť učebnú povinnosť na veselú hru a napr. aj súťaž;
  • pomocou obrázkovej časti na 10 listoch majú žiaci okamžitú spätnú väzbu o správnosti výsledkov;
  • obrázková časť s ovocím, zeleninou, syrmi umožňuje zaviesť reč na zdravé stravovanie, poznanie a ochranu prírody a pod.
  • realizáciou medzipredmetových vzťahov robíme deťom matematiku príťažlivejšou.