Kategórie

TOP PRODUKTY

Logická hra - iTRAX

KV020112B

26,40 € s DPH

iTrax, strategická hra určená na riešenie problémov a rozvoj kritického myslenia. Skvelá ako aktivita pre deti v triede alebo aj mimo nej. Táto hra má tri úrovne obtiažnosti. Pre 2-4 hráčov. iTrax je navrhnutý pre deti od 6 rokov.

Viac detailov

Dostupnosť: Na sklade u dodávateľa, dodanie do 30 dní

iTrax, strategická hra určená na riešenie problémov a rozvoj kritického myslenia. Skvelá ako aktivita pre deti v triede alebo aj mimo nej. Hráči sa pozerajú na hernú kartu a určujú cestu medzi dvoma kockami . Každý hráč potom musí vytvoriť rovnakú cestu s hracími blokmi – ten, kto to urobí správne, vyhráva príslušné kolo . Táto strategická hra podporuje: Kritické myslenie Riešenie problémov Vytrvalosť Stratégiu Táto hra má tri úrovne obtiažnosti. Pre 2-4 hráčov. Zahŕňa: 44 hracích prvkov , 25 obojstranných hracích kariet . Hracie karty merajú 20cm. iTrax je navrhnutý pre deti od 6 rokov.
Produkt pridaný do porovnávania!