SPM-UV-W-LS, zdroj svetla ku Spectra 1

Rozšírená verzia obsahuje okrem halogenovej žiarovky aj LED diódu pre blízku UV oblasť - 365 nm. Výber zdroja sa volí prepínačom umiestneným na hornej strane krytu. Slúži na meranie absorpčných a luminiscenčných spektier rôznych materiálov. Ako príslušenstvo sa so zdrojom dodávajú štvorstenné kyvety na meranie spektier kvapalných vzoriek a napájací zdroj.

Zakúpením produktu s týmto označením podporujete slovenských výrobcov.

Rozšírená verzia obsahuje okrem halogenovej žiarovky aj LED diódu pre blízku UV oblasť - 365 nm. Výber zdroja sa volí prepínačom umiestneným na hornej strane krytu. Slúži na meranie absorpčných a luminiscenčných spektier rôznych materiálov. Ako príslušenstvo sa so zdrojom dodávajú štvorstenné kyvety na meranie spektier kvapalných vzoriek. Kyvety sa vkladajú do vybrania v hornom kryte zdoja. Priestor pre kyvetu sa dá využiť aj na umiestnenie tuholátkových vzoriek. Rozmernejšie vzorky pri meraní absorpčných spetier sa umiestňujú priamo medzi zdroj a spetrometer. Vzájomná poloha zdroja a spektrometra sa fixuje vodiacou koľajničkou. Softvér s modulom na meranie absorpčných spektier a napájací zdroj je v cene zdroja svetla.