Matematika na doma (veková skupina 5-7 rokov)

KV020141C

Pomôžte deťom s učením sa matematiky mimo školy s touto súpravou pre domácu výučbu počítania a rozvíjania základných matematických zručností. Obsahuje 6 najobľúbenejších univerzálnych praktických matematických pomôcok. Súprava sa dodáva s prehľadným sprievodcom, ktorý rodičom vysvetľuje, ako možno jednotlivé pomôcky použiť. Súpravu, ktorá je ideálna pre deti od 5 do 7 rokov, odporúčame pre žiakov 1.vzdelávacieho cyklu kurikulárnej reformy.

S touto súpravou pre domácu výučbu počítania a rozvíjania základných matematických zručností pomôžete deťom s učením matematiky aj mimo školy. Obsahuje 6 najobľúbenejších univerzálnych praktických matematických pomôcok. Súprava, ktorá je ideálna pre deti od 5 do 7 rokov, dodáva sa s prehľadným sprievodcom, ktorý rodičom vysvetľuje, ako možno jednotlivé názorné pomôcky použiť.