Kategórie

TOP PRODUKTY

SADA Zmazáčiky Matematika (3 Zmazáčiky Miško, Peťko, Paľko) (formát A5)

19600200B

5,52 € s DPH

6,00 € s DPH

Zmazáčík je špeciálna fólia, na ktorú je možné písať ceruzkou aj perom. Do fólie je fixne vlisovaná tlačená predloha s rôznymi námetmi. Výhodou a prednosťou tejto pomôcky je, že na fólii napísané, či nakreslené záznamy možno zmazať/vygumovať obyčajnou gumou. Túto pomôcku odporúča Ministerstvo školstva SR používať vo vyučovacom procese.

Viac detailov

Dostupnosť: Posledné kusy skladom

Zakúpením produktu s týmto označením podporujete slovenských výrobcov.

Zmazáčik je špeciálna fólia, do ktorej je fixne vlisovaná tlačená predloha s rôznymi námetmi, ako napr. kalendár prírody, písmená tlačené aj písané (abeceda), číslice, štvorcová sieť, alebo čistá strana, na ktorej si môže dieťa ľubovoľne písať alebo kresliť obrázky.

Výhodou a prednosťou tejto pomôcky je, že na fólii napísané, či nakreslené záznamy možno zmazať, teda vygumovať obyčajnou gumou. Na fóliu odporúčame písať ceruzkou tvrdosti HB, tiež obyčajným guličkovým perom. Na fóliu sa dá tiež písať farebným ceruzkami, ako aj fixkami. Záznam fixkami, (nie permanentnými), možno prípadne mierne navlhčiť a tiež sa dá obyčajnou gumou vygumovať. Tým, že záznamy na Zmazáčiku môžeme vygumovať a písať znovu, ušetríme množstvo papiera a tým je táto pomôcka aj ekologická.
Didaktickým prínosom je skutočnosť, že sa deti môžu hrať (máme na mysli hry, ako napr. lode, koliesko a krížik – piškvorky), alebo sa zaoberať rozmanitými úlohami v pokoji, bez stresu, keďže nevydarené pokusy môžu zmazať, teda vygumovať.
Z psychologického hľadiska to pre deti znamená jednu z možností posilnenia sebadôvery a tým aj individuality dieťaťa. Zmazáčik plní aj didaktický zámer – od hry k obľúbenej učebnej pomôcke.

Túto pomôcku odporúča Ministerstvo školstva SR používať vo vyučovacom procese.

  • sada 3 matematických zmazáčikov - Miško, Peťko, Paľko, formátu A5, obsahuje námety a riešenia zaujímavých úloh z geometrie. Na prvej strane zmazáčikov sa nachádzajú postavičky a stavby z geometrických útvarov rôznej veľkosti. Na druhej strane týchto Zmazáčikov sú uvedené úlohy na dokresľovanie, logická úloha a rozmanitými čiarami vyznačené obrysy pre skladanie postavičiek z hlavolamu Tangram.

Produkty v rovnakej kategórii:

Produkt pridaný do porovnávania!