Kategórie

TOP PRODUKTY

CPR Torzo Buddy - Sada 5 figurín

12000179C

903,60 € s DPH

Cenovo výhodné figuríny na výučbu prvej pomoci (PP) jednotlivcov a väčších skupín. Sterilnosť sa dosiahne použitím pľúc/ochranných tvárových rúšok na dýchanie z úst do úst. Uvoľnenie dýchacích ciest sa zabezpečí zaklonením hlavy, podložením zátylku a otvorením úst. Viditeľné dvíhanie hrudníka pri dýchaní z úst do úst.

Viac detailov

Dostupnosť: Na sklade u dodávateľa, dodanie do 30 dní

Cenovo výhodné figuríny na výučbu prvej pomoci (PP) jednotlivcov a väčších skupín. Sterilnosť sa dosiahne použitím pľúc/ochranných tvárových rúšok na dýchanie z úst do úst. Uvoľnenie dýchacích ciest sa zabezpečí zaklonením hlavy, podložením zátylku a otvorením úst. Viditeľné dvíhanie hrudníka pri dýchaní z úst do úst. Anatomicky zvýraznené zakončenie hrudnej kosti na správne umiestnenie rúk a smerovanie tlaku pri oživovaní. Figuríny umožňujú výučbu resuscitácie dospelého aj dieťaťa. Balenie obsahuje: 5 figurín, 50 ks jednorazových pľúc/ochranných tvárových rúšok a 1 prenosnú tašku. Hmotnosť: 12 kg.
Produkt pridaný do porovnávania!