Kategórie

TOP PRODUKTY

5-lúčový laser LG5/520 - elektronik, zelené lúče, so zdrojom

10121-0322

429,60 € s DPH

LG5/520 - elektronik je zdrojom 5-tich zelených paralelných lúčov. Jednosmerné roztiahnutie lúčov cylindrickou šošovkou umožnilo získať na tabuli dobre viditeľné čiarové zdroje svetla. Využíva laserové moduly s vlnovou dĺžkou 520 nm. Ľudské oko je na túto farbu citlivejšie ako na vlnovú dĺžku 635 nm. Pri rovnakom výkone sú preto zelené lúče "viditeľnejšie" ako červené. Pomocou tlačidla sa prepína do predvolených módov: všetky lúče (1,2,3,4,5) svietia, tri lúče (1,3,5) svietia, tri lúče (2,3,4) svietia, jeden lúč (3) svieti. V kombinácií so súpravami GON alebo GON+ dokážete jednoducho vysvetliť geometrickú optiku, základné optické javy a princípy fungovania optických prístrojov.

Viac detailov

Dostupnosť: Na sklade u dodávateľa, dodanie do 30 dní

Zakúpením produktu s týmto označením podporujete slovenských výrobcov.

LG5/520 - elektronik je zdrojom 5-tich paralelných lúčov. Jednosmerné roztiahnutie lúčov cylindrickou šošovkou umožnilo získať na tabuli dobre viditeľné čiarové zdroje svetla. Využíva laserové moduly s vlnovou dĺžkou 520 nm. Ľudské oko je na túto farbu citlivejšie ako na vlnovú dĺžku 635 nm. Pri rovnakom výkone sú preto zelené lúče "viditeľnejšie" ako červené. Nepotrebuje clonku na zakrývanie lúčov. Pomocou tlačidla sa prepína do predvolených módov: všetky lúče (1,2,3,4,5) svietia, tri lúče (1,3,5) svietia, tri lúče (2,3,4) svietia, jeden lúč (3) svieti. V kombinácií so súpravami GON alebo GON+ dokážete jednoducho vysvetliť geometrickú optiku, základné optické javy a princípy fungovania optických prístrojov. Napájací zdroj je v cene. Špecifikácia: Typ laseru - dióda, vlnová dĺžka - 520 nm, výstupný výkon/trieda lasera - Pmax < 1mW / II, vzdialenosť lúčov - 18 mm, rozmery - 112 x 62 x 32 mm, napájanie - 3V DC / 300 mA
Produkt pridaný do porovnávania!