Kategórie

TOP PRODUKTY

ESU Geometrická optika s 5-lúčovým laserom LG5/635 - elektronik s magnetickou tabuľou

10121-0432

501,00 € s DPH

Súprava je navrhnutá pre jednoduché a jasné predvedenie základných princípov geometrickej optiky.

Viac detailov

Dostupnosť: Na sklade u dodávateľa, dodanie do 30 dní

Zakúpením produktu s týmto označením podporujete slovenských výrobcov.

Súprava je navrhnutá pre jednoduché a jasné predvedenie základných princípov geometrickej optiky. Obsahuje 14 ks plochých optických modelov ( 8 rôznych šošoviek, 3 typy zrkadiel, planparalelnú platničku, pravouhlý hranol, optické vlákno) a 6 ks pracovných výkresov. Všetky prvky sú na magnetické. Pri využití 5-lúčového lasera je možné pozorovať správanie sa svetelných lúčov prechádzajúcich aj viacerými optickými prvkami. Umožňuje to demonštrovať funkciu základných optických prístrojov (ďalekohľad Galileiho, Keplerov, model oka, korekcie očných vád, fotoaparát a pod.). Súčasťou sady je 5-lúčový laser LG5/635 – elektronik a magnetická tabuľa o rozmeroch 60x45 cm s opierkou.
Produkt pridaný do porovnávania!