Kategórie

TOP PRODUKTY

5-lúčový laser LG5/635, červené lúče, so zdrojom

10121-0302

261,60 € s DPH

LG5/635 je zdrojom 5-tich červených paralelných lúčov. Jednosmerné roztiahnutie lúčov cylindrickou šošovkou umožnilo získať na tabuli dobre viditeľné čiarové zdroje svetla. V kombinácií so súpravami GON alebo GON+ dokážete jednoducho vysvetliť geometrickú optiku, základné optické javy a princípy fungovania optických prístrojov. Priloženou clonkou si môžete v prípade potreby vytvoriť zdroj jedného alebo troch paralelných lúčov. Napájací zdroj a batériové puzdro sú v cene.

Viac detailov

Dostupnosť: Na sklade u dodávateľa, dodanie do 30 dní

Zakúpením produktu s týmto označením podporujete slovenských výrobcov.

LG5/635 je zdrojom 5-tich paralelných lúčov. Jednosmerné roztiahnutie lúčov cylindrickou šošovkou umožnilo získať na tabuli dobre viditeľné čiarové zdroje svetla. V kombinácií so súpravami GON alebo GON+ dokážete jednoducho vysvetliť geometrickú optiku, základné optické javy a princípy fungovania optických prístrojov. Priloženou clonkou si môžete v prípade potreby vytvoriť zdroj jedného alebo troch paralelných lúčov. Napájací zdroj a batériové puzdro sú v cene. Špecifikácia: Typ laseru - dióda, vlnová dĺžka - 635nm, výstupný výkon/trieda lasera - Pmax < 1mW / II, vzdialenosť lúčov - 18 mm, rozmery - 112 x 62 x 32 mm, napájanie - 3V DC / 300 mA
Produkt pridaný do porovnávania!