Kategórie

TOP PRODUKTY

5-lúčový laser LG5/635/LED - červ. lúče, biela LED, zdroj

10121-0312/LED

316,80 € s DPH

LG5/635/LED - elektronik je zdrojom 5-tich paralelných lúčov a bieleho svetla. Jednosmerné roztiahnutie lúčov cylindrickou šošovkou umožnilo získať na tabuli dobre viditeľné čiarové zdroje svetla. Zvyšuje komfort výuky geometrickej optiky. Nepotrebuje clonku na zakrývanie lúčov. Pomocou tlačidla sa prepína do predvolených módov: všetky lúče (1,2,3,4,5) svietia, tri lúče (1,3,5) svietia, tri lúče (2,3,4) svietia, jeden lúč (3) svieti. Integrovaná LED slúži ako zdroj bieleho svetla pre demonštráciu rozkladu svetla. V kombinácií so súpravami GON alebo GON+ dokážete jednoducho vysvetliť geometrickú optiku, základné optické javy a princípy fungovania optických prístrojov. Napájací zdroj a ba

Viac detailov

Dostupnosť: Na sklade u dodávateľa, dodanie do 30 dní

Zakúpením produktu s týmto označením podporujete slovenských výrobcov.

LG5/635 - elektronik je zdrojom 5-tich paralelných lúčov a bieleho svetla. Jednosmerné roztiahnutie lúčov cylindrickou šošovkou umožnilo získať na tabuli dobre viditeľné čiarové zdroje svetla. Zvyšuje komfort výuky geometrickej optiky. Nepotrebuje clonku na zakrývanie lúčov. Pomocou tlačidla sa prepína do predvolených módov: všetky lúče (1,2,3,4,5) svietia, tri lúče (1,3,5) svietia, tri lúče (2,3,4) svietia, jeden lúč (3) svieti. Integrovaná LED slúži ako zdroj bieleho svetla pre demonštráciu rozkladu svetla. V kombinácií so súpravami GON alebo GON+ dokážete jednoducho vysvetliť geometrickú optiku, základné optické javy a princípy fungovania optických prístrojov. Napájací zdroj a batériové puzdro sú v cene. Špecifikácia: Typ laseru - dióda, vlnová dĺžka - 635nm, výstupný výkon/trieda lasera - Pmax < 1mW / II, vzdialenosť lúčov - 18 mm, rozmery - 112 x 62 x 32 mm, napájanie - 3V DC / 300 mA

Produkt pridaný do porovnávania!