Matematika na doma (veková skupina 11-13 rokov)

KV020140C

Ideálna súprava na domácu výučbu a precvičovania učiva matematiky, odporúčame pre žiakov 3.vzdelávacieho cyklu kurikulárnej reformy. Praktické sady názorných učebných pomôcok pomáhajú deťom vo veku 11-13 rokov pri domácich úlohách a precvičovaní matematických zručností aj mimo školy. Obsahuje 5 najobľúbenejších a bežne používaných názorných učebných pomôcok a sprievodcu aktivitami, ako ich používať.

Dostupnosť: Posledné kusy skladom

Ideálna sada na domácu výučbu a precvičovania učiva matematiky. Praktické sady názorných učebných pomôcok pomáhajú deťom vo veku 11-13 rokov pri domácich úlohách a precvičovaní matematických zručností aj mimo školy. Obsahuje 5 najobľúbenejších a bežne používaných názorných učebných pomôcok a sprievodcu aktivitami.