Kategórie

TOP PRODUKTY

Novinka

Magnetizmus - AKTIVITY v pracovných listoch Fyzika pre gymnáziá a SOŠ. ŠKOLSKÁ LICENCIA.

Magnetizmus - AKTIVITY v pracovných listoch Fyzika pre gymnáziá a SOŠ. ŠKOLSKÁ LICENCIA.

17500192A

456,00 € s DPH

Magnetizmus - AKTIVITY v 19 pracovných listoch. ŠKOLSKÁ LICENCIA (digitálna podoba). Autor PaedDr. Jozef Beňuška, PhD. (ocenený pedagóg a autor učebníc fyziky Európskou fyzikálnou spoločnosťou za celoživotné dielo v roku 2017). Pracovný zošit (DIGITÁLNA podoba) k rozvíjaniu kompetencií žiakov prostredníctvom samostatných AKTIVÍT. Obsah tejto publikácie zodpovedá obsahu učiva fyziky z danej tematickej oblasti definovaného ŠVP pre gymnáziá a SOŠ. Zakúpením školskej licencie získa škola prístup k digitálnemu obsahu publikácie s možnosťou tlače pracovných listov. Škola dostane elektronicky toľko LICENČNÝCH KÓDOV, koľko je v škole učiteľov fyziky. Licencie sa aktivujú cez internet a sú vi

Viac detailov

Dostupnosť: Na sklade u dodávateľa, dodanie do 30 dní

Zakúpením produktu s týmto označením podporujete slovenských výrobcov.

ZOZNAM AKTIVÍT – PRACOVNÝCH LISTOV : 01 Magnetické pole permanentného magnetu 02 Dôkazy existencie magnetického poľa vodiča s prúdom 03 Pôsobenie magnetického poľa na vodič s prúdom - riešenie úloh 04 Vzájomné pôsobenie vodičov s prúdom - riešenie úloh 05a Pôsobenie magnetického poľa na časticu s nábojom - applet 05b Pôsobenie magnetického poľa na časticu s nábojom - riešenie úloh 06 Najjednoduchší elektromotor 07a Overenie javu elektromagnetická indukcia 07b Overenie javu elektromagnetická indukcia - applet 07c Overenie účinkov magnetického poľa indukovaného prúdu 07d Overenie javu elektromagnetická indukcia - riešenie úloh 08 Striedavé napätie - riešenie úloh 09 Trojfázový alternátor 010 Elektrický odpor či rezistancia - applet 011a Transformátor - riešenie úloh 011b Určenie transformačného pomeru transformátora 012a Vodná elektráreň 012b Tepelná elektráreň 012c Jadrová elektráreň
Produkt pridaný do porovnávania!