Kategórie

TOP PRODUKTY

Novinka

Elektrina - AKTIVITY v pracovných listoch Fyzika pre gymnáziá a SOŠ. ŠKOLSKÁ LICENCIA.

Elektrina - AKTIVITY v pracovných listoch Fyzika pre gymnáziá a SOŠ. ŠKOLSKÁ LICENCIA.

17500190A

492,00 € s DPH

Elektrina - AKTIVITY v 21 pracovných listoch. ŠKOLSKÁ LICENCIA (digitálna podoba). Autor PaedDr. Jozef Beňuška, PhD. (ocenený pedagóg a autor učebníc fyziky Európskou fyzikálnou spoločnosťou za celoživotné dielo v roku 2017). Pracovný zošit (DIGITÁLNA podoba) k rozvíjaniu kompetencií žiakov prostredníctvom samostatných AKTIVÍT. Obsah tejto publikácie zodpovedá obsahu učiva fyziky z danej tematickej oblasti definovaného ŠVP pre gymnáziá a SOŠ. Zakúpením školskej licencie získa škola prístup k digitálnemu obsahu publikácie s možnosťou tlače pracovných listov. Škola dostane elektronicky toľko LICENČNÝCH KÓDOV, koľko je v škole učiteľov fyziky. Licencie sa aktivujú cez internet a sú viaz

Viac detailov

Dostupnosť: Na sklade u dodávateľa, dodanie do 30 dní

Zakúpením produktu s týmto označením podporujete slovenských výrobcov.

ZOZNAM AKTIVÍT – PRACOVNÝCH LISTOV

01 Vzájomné elektrostatické silové pôsobenie 02 Elektrický náboj - riešenie úloh 03 Elektrostatický zvonček 04 Overenie Coulombovho zákona - applet 04a Meranie elektrického prúdu - applet 04b Meranie elektrického prúdu 05a Meranie elektrického napätia - applet 05b Meranie elektrického napätia 06 Zapájanie rezistorov 07a Ohmov zákon pre časť elektrického obvodu - riešenie úloh 07b Overenie Ohmovho zákona pre časť elektrického obvodu - applet 07c Overenie Ohmovho zákona pre časť elektrického obvodu 08a Overenie vplyvu zaraďovania rezistorov na elektrický prúd v obvode - applet 08b Overenie vplyvu zaraďovania rezistorov na elektrický prúd v obvode 09a Ohmov zákon uzavretý elektrický obvod - riešenie úloh 09b Overenie Ohmovho zákona pre uzavretý elektrický obvod - applet 09c Overenie Ohmovho zákona pre uzavretý elektrický obvod 010 Účinnosť premeny energie v elektrickom obvode 011 Vlastné zdroje elektrického napätia 012 Kalibrácia odporového teplomera 013 Voltampérová charakteristika polovodičovej diódy
Produkt pridaný do porovnávania!