Kategórie

TOP PRODUKTY

Maturita z fyziky III. digitálna ŠKOLSKÁ LICENCIA PLUS

17500182A

168,00 € s DPH

Maturita z fyziky III. (Magnetizmus. Mechanické kmitanie. Vlnenie. Fyzika mikrosveta) digitálna ŠKOLSKÁ LICENCIA PLUS pre UČITEĽOV a ŽIAKOV školy. Materiály by mali pomôcť budúcim maturantom z fyziky pri ich príprave na maturitnú skúšku tak, aby ich forma maturitných zadaní pri samotnej maturitnej skúške neprekvapila (Jozef Beňuška, autor).

Viac detailov

Dostupnosť: Na sklade u dodávateľa, dodanie do 30 dní

Časť 3 Magnetizmus. Mechanické kmitanie. Vlnenie. Fyzika mikrosveta. Materiály obsahujú množstvo inšpiratívnych zadaní pre učiteľov fyziky, ktoré môžu využiť buď v upravenej alebo nezmenenej forme pri vytváraní maturitných zadaní z fyziky alebo pri svojej každodennej pedagogickej praxi. V jednotlivých tematických kapitolách učiva fyziky sú úlohy vo formách zadaní podľa Cieľových požiadaviek na vedomosti a zručnosti maturantov z fyziky. Trvalá licencia, určená pre žiakov a učiteľov fyziky - škola má nárok na toľko LICENČNÝCH KÓDOV, koľko je v škole ŽIAKOV a UČITEĽOV fyziky. Licencie sa doručujú na školu elektronicky. Aktivujú sa cez internet a sú viazané na konkrétnu hardvérovú konfiguráciu počítača.
Produkt pridaný do porovnávania!