Multimediálna učebnica fyziky - Komplet ZŠ

1F200001A

Digitálna škola ~ Didaktická pomôcka využívajúca IKT technológiu slúži na vybavenie modernej odbornej učebne a vytvára podmienky pre efektívne fungovanie online výučby s využitím digitálneho edukačného vzdelávacieho obsahu.

Zakúpením produktu s týmto označením podporujete slovenských výrobcov.

Multimediálna učebnica fyziky obsahuje kompletný prierez učivom fyziky pre základné školy. Učivo fyziky je spracované formou prezentácií. Súčasťou obsahu je aj prehľad stredoškolského učiva určený pre učiteľov. Každá prezentácia pokrýva jednu vyučovaciu hodinu. Všetky témy obsahujú animácie, náčrty, fotografie a zaujímavosti z histórie. Súčasťou sú aj problémové úlohy a testy, ktoré motivujú žiakov samostatne myslieť, aktívne uplatňovať osvojené poznatky a súvislosť faktov. Časovo neobmedzené licencie, určená pre učiteľov a študentov fyziky. Licencie sa doručujú na školu elektronicky. Aktivujú sa cez internet a sú viazané na konkrétnu hardvérovú konfiguráciu počítača.