Kategórie

TOP PRODUKTY

Maturita z fyziky II (Fyzika molekúl, termodynamika, elektrina) digitálna ŠKOLSKÁ LICENCIA

17500177A

84,00 € s DPH

Maturita z fyziky II. (Molekulová fyzika a termodynamika a Elektrina) digitálna ŠKOLSKÁ LICENCIA pre učiteľov fyziky. Materiály by mali pomôcť budúcim maturantom z fyziky pri ich príprave na maturitnú skúšku tak, aby ich forma maturitných zadaní pri samotnej maturitnej skúške neprekvapila (Jozef Beňuška, autor).

Viac detailov

Dostupnosť: Na sklade u dodávateľa, dodanie do 30 dní

Časť 2 Molekulová fyzika a termodynamika a Elektrina. Materiály obsahujú množstvo inšpiratívnych zadaní pre učiteľov fyziky, ktoré môžu využiť buď v upravenej alebo nezmenenej forme pri vytváraní maturitných zadaní z fyziky alebo pri svojej každodennej pedagogickej praxi. V jednotlivých tematických kapitolách učiva fyziky sú úlohy vo formách zadaní podľa Cieľových požiadaviek na vedomosti a zručnosti maturantov z fyziky. Trvalá licencia, určená pre učiteľov fyziky - škola má nárok na toľko LICENČNÝCH KÓDOV, koľko je v škole UČITEĽOV fyziky. Licencie sa doručujú na školu elektronicky. Aktivujú sa cez internet a sú viazané na konkrétnu hardvérovú konfiguráciu počítača.
Produkt pridaný do porovnávania!